MOMOGRAM

14.11.2015 10:36

Světem protřelý Monogram pokřtí nové album v Nových Domkách

Kapela Monogram rozhodně není žádným bluegrassovým nováčkem. Za téměř 25 let svého působení hrála na pódiích napříč celou Českou republikou, ale také ve Velké Británii, Švédsku, Dánsku, Francii, Itálii, Holandsku a dokonce několikrát i na prestižním festivalu Mezinárodní bluegrassové asociace v americkém Nashvillu. Letos na jaře se pak stala Evropskou skupinou roku 2015 na bluegrassovém festivalu v Nizozemí pořádaném Evropskou bluegrassovou asociací.

Nové album Take It Easy je pátým studiovým počinem Monogramu. Natáčelo se na Slovensku v nahrávacím studiu Petra Szabadoše. O následnou post produkci se postaral americký hudebník a producent Steve Walsh, který spolupracoval například s Norah Jones a několik let působil v legendárním nashvillském studiu Quad, kde mimo jiné natáčeli Bob Dylan, či Johnny Cash,“ vysvětluje Pepa Malina, houslista.

Naprostá profesionalita a špičková kvalita všech členů kapely se prolíná napříč celým albem. Take it Easy má nezaměnitelný „monogram“, šmrnc a originalitu. Tvorba z dílny Jindry Vinklera se posluchačům dostane pod kůži, stejně jako instrumentálky. Příběh, emoce, zvuk, hloubku, to vše mají nejen skladby na vydávaném cédéčku, ale i ty, které se tam již nevešly.

Spolu s albem Monogram představuje také nový videoklip od režiséra Tomáše Drdáckého z krásného prostředí Zubrnické železnice, v němž hlavní role ztvárnili herci Aleš Balda a Hana Vagnerová.

V rámci koncertního turné, zavítá Monogram také do Nových Domků u Jihlavy, kde ve středu 2.12.2015 nové album pokřtí.

Křest alba:

Hostinec na Jelitě, středa 2.12.2015, 20.00

Nové Domky u Jihlavy 146, 58821

rezervace na tel. 606 378 360, ludek.brancuzsky@email.cz

 

Více informací: www.monogram.cz

Facebook: www.facebook.com/monogramband?fref=ts

Video pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=XqZ4IoTaO-Q

Monogram promo koncert.jpg (913219)

Monogram promo_web.jpg (856784)